ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی !  

 

ساخت تیزر تبلیغاتی در دنیای دیحیتال مارکتینگ میتوان یک محرک قوی برای جلب مخاطب نسبت به محصول یا ایده و کسب کار شما باشد . در رقابت که هر روز سخت تر میشود میتوان با یک ایده جذاب و معرفی آن به نحو احسن کمک بزرگی به جذب مخاطب کرد. ساخت یک تیزر تبلیغاتی در بازار یابی ویدیوی میتواند این کار را نجام دهد.

سفارش و ساخت تیزر تبلیغاتی 

در حال حاظر کلمه های مانند: تیز تبلیغاتی،ویدیو تبلیغاتی یا تیزر تبلیغتی اینستاگرام و کلیپ تبلیغاتی و حتی موشن گرافیک به گوش شما خورده است اما حالا بیاید آنها را دقیق تر بررسی کنیم .

امروزه تبلیغات در بستر سایت و اینستاگرام در کل فضای مجازی رونق بسیار خوبی پیدا کرده است هرشخصی برای این که بتواند محصول ، ایده یا توانایی خود را معرفی کند. از ابزارهای مختلفی استفاده میشود اما باید به نحوی به معرفی بپردازد که مخاطب تشویق به مشاهده آن شود و همینطور بتواند مطالبت را به بیان ساده معرفی کند تا افراد سر در گم نشوند . استفاده از تیزر تبلیغاتی و ویدیو تبلیغاتی یا حتی موشن گرافیک یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید امتحان کنید.

تعدادی از نمونه کارهای تبلیغاتی را مشاهده کنید جهت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

ویدیو تبلیغاتی سایت تی نو
تیزر آکادمی نبولا
موشن گرافیک سالن آرایش بیوتی
موشن گرافیک بانک دی

 تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و بستگی به نیاز شخص از متد های مختلفی برای ساخت آن ها استفاده میشود ممکن است یک ویدیو تبلیغاتی از عکس های محصول ساخته شده باشد و ممکن است هنر موشن گرافیک در آن استفاده شده باشد و طرح های گرافیکی به کار گرفته شود . تیزرهای تبلیغاتی درواقع ویدیو هایی هستند که با هدف معرفی و تبلیغ ساخته میشوند و با جذب مخاطب به معرفی سناریو های خود میپردازند. دلیل محبوبیت تیزر تبلیغاتی بخاطر این است که افراد معمولا به ویدیو ها نسبت ب متن و تصاویر واکنش بهتری نشان میدهند.

دلایل محبوبیت ویدیو تبلیغاتی

 

جذب مخاطب:

همانطور که گفته شد افراد به ویدیو ها علاقه بیشتری نسبت به متن و تصاویر نشان میدهند. به این دلیل است ک افراد برای دریافت محتوا  هیچ زحمتی نمیکشند فقط با تماشای ویدیو تمام محتوا را دریافت میکنند به این خاطر که همزمان با دیدن و صحبت کردن گوینده اطلاعات را از طریق بینایی و شنوایی دریافت میکنند

ارائه مطلب به صورت روان :

محتواییکه شاید گفتن آن و رساندن مفهومش به مخاطب سخت باشد در تیزر های تبلیغاتی برعکس است و میتوان مفاهیم را به زبان ساده بیان کرد تا مخاطب متوجه آن شود اگر چه ، اگر این محتوا پیچیده باشد ساخت تیزر تبلیغاتی نیز سخت تر و زمانبر خواهر بود

قابلیت استفاده در پلتفرم ها :

کلیپ های تبلیغاتی که ساخته میشود میتوان در تمام پلتفرم ها مورد پخش قرار گیرد و محدودیتی به دنبال نخواهد داشت .

برای مطلعه دیگر دلایل محبوبیت تیزر تبلیغاتی کلیک کنید

موشن گرافیک شهرداری تهران
کلیپ تبلیغاتی دانشگاه تبریز
کلیپ تبلیغاتی شرکت دورمت

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

  • بعد از صحبت با کارفرما و دریافت اطالاعات از ایشان تحقیق درمورد نوع تیزر نحوه نمایش محصول یا معرفی کسب کار آغاز میشود اینکه ساخت کلیپ تبلیغاتی به صورتی انجام بگیرد در این مرحله مشخص میشود.
  • نوشت سناریو تیزر تبلیغاتی آغاز میشود با اطلاعاتی که از مرحله قبل به دست آمده نوشتن سناریو آغاز میشود اینکه هر سکانس چه محتوایی داشته باشد و گوینده چه چیزی را بخواند.
  • طراحی صحنه و کارکتر اگر موشن گرافیک استفاده شده باشد و ساخت سکانس و ترکیب تصاویر و نحوه نمایش آن در این مرحله است حالا دیگر با نرم افزار های مخصوص ساخت تیزر آغاز میشود.
  • حالا دیگر به مراحل پایانی رسیده اینم تنظیمات صدا میکس و مسترینگ را در این مرحله انجام داده و رندر و خروجی کار را ارسال میکنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

در طراحی ویدیو تبلیغاتی اینستاگرام علاوه بر متده هایی که در تیزر تبلیغاتی استفاده میشود با تکنیک های موشن گرافیک نیز تجمیع شده و یک ویدیو تبلیغاتی به نام تیزر تبلیغاتی اینستاگرام را میسازد که جدابیت بالایی دارد باعث میشود افراد مشتاق به وایرال کردن آن شوند یکی از تکنیک ها ساختن موزیک به صورت رپ و یا آهنگ سازی و خوانندگی شاد است.

کاربرد های تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر-تبلیغاتیآرکا 

  • سوالی که پیش می آید چه کاربرد هایی را یه ویدیو تبلیغاتی یا موشن گرافیک به ما ارئه میدهد . 
  • در وحله اول برندینگ یک کلیپ تبلیغاتی برای شما میتواند عمل برندینگ را انجام بدهد. 
  • معرفی خددمات و محصولات  یک تیزر تبلیغاتی به آسانی و روان میتواند محصول یا خدمات شما را معرفی کند.
  • یکی دیگر از مباحت آموزش و نشان دادن تولید یک محصول که میتوان آن را به مخاطب توضیح داد . 
  • فرهنگ سازی به وسیله کلیپ تبلیغاتی شاید به دور از ذهن باشد که بتوان اینچنین کاری انجام دا د ولی بسیاری از ویدیو های تبلیغاتی میتوانند تاثیر فرهنگی بالایی داشته باشند 
  • افزایش فروش معرفی یک محصول با جلوه های ویژه و المان های مختلف کاربر را جذب خواهد کرذ و این جذب مشتری باعث افزایش فروش خواهد شد . 

آیا ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب درستی است ؟ 

کلیپ های تبلیغاتی یک روش مرسوم و ایده آل برای شناساندن محصول به مخاطبان است. اما با این وجود شما باید هدف خودتان را از قبل مشخص کنید.

اینکه با ساخت یک تیزر تبلیغاتی چه اتفاقاتی میخواهید برای شما بیافتد بستر پخش این ویدیو کجاست؟ هدف خرید محصول  آموزش استفاده از آن برندینگ یا معرفی و فقط مرد تحلیل قرار دادن یک ویژگی از محصول . با شناسایی هدف های خود میتوانید تاثیر بیشتری از کلیپ تبلیغاتی بگیرید خیلی خلاصه اگر بگوییم . از خود سوال بپرسید برای چه هدفی این  تیزر را لازم داریم ؟ 

احتمالا چنین سوالی برای ساخت موشن گرافیک هم پیش بیاید کافی است مقاله مرتبط با ساخت موشن گرافیک را مطالعه کنید  

 

قیمت تیزر تبلیغاتی

 

برای اینکه متوجه شوید که چه هزینه برای ساخت یک ویدیو تبلیغاتی کافی است کافیست با ما تماس بگیرید ما به شما مشاوره رایگان میدهیم خیالتان راحت با هر بودجه ای سعی خواهیم کرد به معرفی محصول شما بپردازیم .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


تیم ما از سال 1398 شروع به فعالیت کرد و تا امروز  پیش اومده و ثانیه به ثانیه تلاش میکنه  تا محتوایی  مناسب با هزینه ای معقول ارئه دهد 

ما عاشق چالش هستیم تا بتونیم بهترین عملکرد خودمون رو نشون دهیم 

به قول  معروف چیز های بهتر سراغ کسانی می آید که بیشتر تلاش میکنند 

ارتباط با ما


تمامی حقوق متعلق به وبسایت آرکا مارکتینگ میباشد

Sitemap: https://arkamkt.com/xmlsitemap.xml